ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14733146
*
nr 1473 3146
Spegel
Teak, 123x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 juni 2022
kl 20:36:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 22:20:01
1
100 kr
2/6 23:01:19
2
200 kr
3/6 10:40:53
3
200 kr
3/6 10:40:53
2
200 kr (Budbetjänt)
3/6 10:41:06
3
250 kr
4/6 10:25:35
4
300 kr
5/6 17:25:10
5
350 kr
5/6 20:41:26
2
500 kr
5/6 21:57:39
3
450 kr
5/6 21:57:39
2
500 kr (Budbetjänt)
5/6 21:57:59
3
600 kr
5/6 22:41:57
5
700 kr
6/6 12:52:21
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1473 3146
Spegel
Teak, 123x33 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 juni 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 22:20:01 | 1 | 100 kr |
2/6 23:01:19 | 2 | 200 kr |
3/6 10:40:53 | 3 | 200 kr |
3/6 10:40:53 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
3/6 10:41:06 | 3 | 250 kr |
4/6 10:25:35 | 4 | 300 kr |
5/6 17:25:10 | 5 | 350 kr |
5/6 20:41:26 | 2 | 500 kr |
5/6 21:57:39 | 3 | 450 kr |
5/6 21:57:39 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
5/6 21:57:59 | 3 | 600 kr |
5/6 22:41:57 | 5 | 700 kr |
6/6 12:52:21 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45